Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu online

Čoraz viac sa stretávame s adeptmi o finančnú pomoc, ktorí už majú zápis v zozname dlžníkov bankových či nebankových spoločností. To, že to vôbec nehrá v ich prospech, ba dokonca naopak, svedčí to o ich nedôveryhodnosti snáď prízvukovať netreba. Finančné problémy a nedostatok sa ale niekedy nedajú ovplyvniť. Čo ale robiť, ak si opäť potrebujete požičať, ale už máte zápis v zozname dlžníkov? Hľadáte online pôžičky, ktoré by vám boli poskytnuté bez registra, ale zároveň bez dokladovania príjmu, pretože ho máte buď nízky alebo vôbec? Určite si uvedomujete, že nájsť takého poskytovateľa je v dnešnej dobe veľmi ťažké, ba u nás až nemožné. Napriek tomu by sme vás chceli potešiť správou, že online pôžičky bez registra a dokladovania príjmu vám vie jedna spoločnosť s názvom Peniazomat zabezpečiť. Aké sú jej jednotlivé podmienky si povieme nižšie.

Pomoc sa vám od bánk nedostane

Ak už máte zápis v zozname dlžníkov, potom viete, že získať pôžičky v banke nielen bez  kontroly registra, ale aj bez dokladovania príjmu je nemožné. Okrem toho budú požadovať aj potvrdenie o zamestnaní atď. Nebankové spoločnosti síce sú liberálnejšie, ale v minulosti boli ešte viac. To znamená, že už aj oni si potrebujú byť svojimi zákazníkmi istí. Hlavne teda tým, aby vrátili požičané peniaze, preto je kontrola zoznamu dlžníkov to, čo taktiež neobídu. Obísť ju môžu buď nelicencovaní poskytovatelia, ako napr. súkromníci. Tí preto nemajú prístup k tomuto zoznamu. Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu preto ponúkajú na zmenku, mnohokrát s vyšším úrokom. Nájsť si poskytovateľov tohto typu môžete napr. aj online.

Jedinou oficiálnou nebankovou spoločnosťou, ktorá vám pôžičky bez registra a dokladovania príjmu online poskytne, je Minipôžička. Tá pomoc poskytne nielenže bez potvrdenia od zamestnávateľa, ale kategóriou, ktorú neodmieta, sú aj nezamestnaní. Samozrejme, ľuďom, ktorí sú bez pravidelnej mesačnej mzdy sa neodporúča o finančnú pomoc žiadať. Tým sa môžu dostať do ešte väčších problémov. Kategóriou nezamestnaných, ktorým sú dostupné online pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sú dôchodcovia, ženy na materskej, študenti, živnostníci atď.

Sumy, o ktoré možno požiadať a doba, dokedy ich splatiť

Už len to, že existujú spoločnosti, ktoré vám za takýchto podmienok niečo požičajú, je pre vás veľmi dobré. Nepôjde ale o závratné sumy, čomu sa rozhodne netreba čudovať. Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu vám online do 10 minút môžu sprostredkovať maximálne 350 eur. Minimálna suma, o ktorú môžete požiadať činí 25 eur. A to aj tak za podmienky, že ste si už predtým u daného poskytovateľa nejakú sumu požičali a včas ju vrátili. Ak žiadate po prvýkrát, dostupná suma predstavuje 100 eur, čo však môže byť tiež veľmi nápomocné.

Čo sa týka doby splatnosti online pôžičky bez kontroly registra a dokladovania príjmu, je oproti bankovým ponukám oveľa kratšia. Zatiaľ čo u nich by ste si mohli sumu rozložiť na viac splátok, tu ju musíte splatiť jednorazovo v priebehu 28 dní. Čím menej dní si zvolíte (minimálne 7), tým menej vo výsledku zaplatíte. Pri sume 100 eur sa za každý deň účtuje 1 euro. To znamená, že za 28-dňovú splatnosť zaplatíte 28 eur. Pri nižšej sume pôžičiek bez registra a dokladovania príjmu sú poplatky nižšie. Napr. pri 25 eurách s 28 dňovou splatnosťou zaplatíte 7 eur, v konečnom dôsledku 32 eur. Všetky údaje a prepočty si môžete zistiť pomocou kalkulačky, ktorá vám presne povie, koľko vás daná pomoc bude stáť.

Nepodarí sa vám dlh zaplatiť včas?

Pokiaľ viete ešte pred konečným termínom doby splatnosti, že dlžnú sumu nebudete mať z čoho zaplatiť, netreba čakať na to, kým vás k tomu poskytovateľ vyzve. Už vôbec sa nestane, aby na dlh pozabudol. Preto ešte pred koncom doby tejto online pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sa mu ozvite a poproste ho o predlženie termínu splatnosti. Posunúť si ho môžete o 7, 14, 21 alebo 28 dní, ale opäť len za poplatok. V konečnom dôsledku je to stále lepšie ako čakať na upomienku, ktorá môže váš dlh aj zniekoľkonásobiť. Výzvy bez odpovede sa riešia súdnou cestou.

Ako o pôžičky bez registra a dokladovania príjmu požiadať?

Existuje viacero metód požiadania, avšak na tento konkrétny typ produktu je možné aplikovať len dve. Keďže nebankové spoločnosti nemajú kamenné pobočky, osobné žiadosti nepripadajú do úvahy. O pôžičky bez registra a dokladovania príjmu môžete najlepšie a najrýchlejšie požiadať online. Žiadosť máte vypísanú do pár minút a odpoveď na ňu máte taktiež veľmi rýchlo. Peniaze môžete mať na účte najneskôr do 24 hodín. Iným spôsobom požiadanie je telefonát prípadne sms žiadosť. Posledný spôsob je však zdĺhavým lebo je potrebné vypisovať viacero údajov a poskytovatelia si účtujú pomerne vysoké poplatky.

Možno sa skutočne nachádzate v ťažkej situácii a nikto naokolo vám nechce požičať. Online pôžičky bez kontroly registra a dokladovania príjmu preto môžu vyť vašou jedinou možnosťou. Ak ale ešte pred odoslaním žiadosti viete, že požičané peniaze sa vám budú vracať ťažko, pretože pravdepodobne nebudete mať z čoho, neodosielajte ju. Môžete sa dostať do ešte väčších problémov ako momentálne máte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *